Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Endüstriyel Robotlar
Olaylar
Bize Ulaşın
Şimdi İletişime Geçin

Endüstriyel Robotlar

2023-08-07

hakkında en son şirket haberleri Endüstriyel Robotlar

2,7 milyondan fazla * endüstriyel robot, günlük hayatta nadiren görülen fabrikalarda ve diğer yerlerde otomobillerin, ev aletlerinin, kişisel bilgisayarların, akıllı telefonların ve diğer ürünlerin üretimi için vazgeçilmez ekipman olarak * dünya çapında faaliyet gösteriyor.Yaskawa, 1977'de MOTOMAN markası altında Japonya'nın ilk tamamen elektrikli endüstriyel robotunu duyurdu ve o zamandan beri tüm dünyaya yaklaşık 500.000 adet sevk ettik.

*Uluslararası Robotik Federasyonu (IFR) 2020'de yayınlanan değerler

sample of an industrial robotyaskawa_industrial_robot

Yaskawa, MOTOMAN endüstriyel robotlarının ana bileşenleri olan servo motorları kendi bünyemizde geliştirmekte ve optimize etmektedir.Bu yeteneği en üst düzeye çıkaran kontrol yazılımı teknolojisinin yanı sıra, kaynak ve boyama gibi uygulamalar için optimum yapı ve fonksiyonları gerçekleştiren uygulama teknolojisini entegre ederek endüstriyel robotlar geliştiriyoruz.

IoT, Industrie 4.0 ve yapay zeka (AI) gibi güncel trendlere yanıt olarak Yaskawa, yeni bir endüstriyel otomasyon devrimi gerçekleştirmeye yönelik bir çözüm konsepti olarak i³-Mekatronik'i destekliyor.Yaskawa'nın endüstriyel robotları, bu konsepti gerçekleştirmek için temel ürünlerdir.Gövdeyi oluşturan servo motorların durumlarını ve operasyon sonuçlarını toplayarak, biriktirerek ve analiz ederek, müşterilerin üretim sahalarındaki tesislerin ve hatların istikrarlı çalışması yoluyla verimliliğin ve kalitenin artırılmasına katkıda bulunurlar.

Yaskawa'nın endüstriyel robotları artık otomobillerin yanı sıra elektrikli ve elektronik ekipman, yarı iletken üretimi, biyomedikal, gıda, tıbbi ürünler, lojistik vb. dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.Her sektörde ne tür robotların aktif olduğunu tanıtalım.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Yaskawa Robot Kolu Tedarikçi. telif hakkı © 2023 robotsarms.com . Her hakkı saklıdır.