Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Endüstriyel robot MOTOMAN 500.000 sevkiyat biriktirdi
Olaylar
Bize Ulaşın
Şimdi İletişime Geçin

Endüstriyel robot MOTOMAN 500.000 sevkiyat biriktirdi

2023-05-16

hakkında en son şirket haberleri Endüstriyel robot MOTOMAN 500.000 sevkiyat biriktirdi

Endüstriyel robot MOTOMAN 500.000 sevkiyat biriktirdi

1977'de Yaskawa Electric Co., Ltd. (bundan sonra "Yaskawa Electric" olarak anılacaktır) tarafından tamamen elektrikli endüstriyel robot "MOTOMAN-L10" piyasaya sürüldüğünden beri, yerli ve yabancı müşteriler tarafından geniş çapta tercih edilmektedir.

hakkında en son şirket haberleri Endüstriyel robot MOTOMAN 500.000 sevkiyat biriktirdi  0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1994 yılında Yaskawa Elektrikli Robot Kontrol Kabini YASNAC MRC, birden fazla robot arasında tam bağımsız hareket koordinasyonu sağladı.2003 yılından bu yana, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çabalama sürecinde, kaynak, taşıma ve diğer amaçlara uygun genel amaçlı robotlardan başlayarak, robotik endüstrisinde yapıyı optimize eden "amaç optimizasyon robotlarının" benimsenmesini destekledik. uygulama yöntemleri ve işlevleri.
Ayrıca altı serbestlik dereceli robotlar genel hareketlere karşılık gelebilmekte ve bunlara bir serbestlik derecesi daha eklenerek insan kolları ile aynı serbestlik derecesine sahip 7 eksenli robotların yanı sıra çift bilekli robotlar da genel hareketlere karşılık gelebilmektedir. 7 eksenli robotların kullanıldığı operasyonlar için insanlarla aynı bileği yeniden üretin.Yaskawa Electric, bu çağın ileri teknolojisi ile sürekli olarak yeni robot pazarları keşfetmiştir.
Son yıllarda, üretim hatlarındaki nüfusun azaltılması, ciddi işgücü eksiklikleri ve bulaşıcı hastalıkların yayılmasının önlenmesi bağlamında, genel sanayi sektörlerindeki ürünlere olan talep üçüncü sıra pazara (gıda, tıbbi malzeme, kozmetik) dönüktür. ve 3C pazarı (bilgisayarlar, ev aletleri, iletişim makineleri) de çeşitlendirilmiş ürünlere (çok çeşitlilik, çok değişken) olan talebi karşılamak için arttı, Yaskawa Electric 2018'den beri insan-makine işbirlikçi robot "MOTOMAN -HC10DT" endüstriyel robotların uygulama yelpazesini genişleterek insanların etrafında çalışabilir.

hakkında en son şirket haberleri Endüstriyel robot MOTOMAN 500.000 sevkiyat biriktirdi  1

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Yaskawa Robot Kolu Tedarikçi. telif hakkı © 2023 robotsarms.com . Her hakkı saklıdır.